Przejdź do treści

Poszukujesz stabilnej pracy w zgranym zespole fachowców? Zależy Ci na zdobywaniu nowych kompetencji i doświadczenia? Chcesz pracować w bezpiecznych, komfortowych warunkach, na nowoczesnym sprzęcie? Jeśli tak, prześlij firmie Sacher swoje CV!

Jako firma z dużym doświadczeniem w obróbce metali, Sacher nieustannie poszerza swoją ofertę, inwestuje w nowoczesne technologie i dba o kadry. Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest zgrany i budowany od lat zespół specjalistów.

Kogo szukamy ?

Przede wszystkim osób z wykształceniem technicznym albo doświadczeniem zdobytym w firmie zajmującej się obróbką metali. Nie martw się jednak, jeśli dopiero stawiasz w tej branży pierwsze kroki. Dla firmy Sacher najważniejsza jest chęć zaangażowania się we wspólną pracę oraz zainteresowanie poszerzaniem i doskonaleniem swoich umiejętności.

Dodatkowymi atutami będą:

– znajomość G-kodów
– znajomość oprogramowania CAD/CAM
– znajomość rysunku technicznego

Co oferujemy ?

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie, w fachowym zespole.
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczenia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i zakresu obowiązków.
  • Karty Multisport dla wszystkich pracowników.

Chcesz rozwijać się i doskonalić razem z firmą Sacher? Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Prześlij CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@sacher-cnc.com

Nie zapomnij o następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez firmę SACHER, z siedzibą w Bolesławcu przy ul. Ekonomicznej 6, na potrzeby prowadzenia aktualnej rekrutacji.”

Jeśli chcesz, by Twoje CV zostało przechowane na potrzeby przyszłych rekrutacji, dodaj także następujący dopisek:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez firmę SACHER, z siedzibą w Bolesławcu przy ul. Ekonomicznej 6, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).”

AKTUALNE OFERTY PRACY

Operator Maszyn CNC

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielna praca, programowanie maszyn CNC
  • Samodzielny dobór narzędzi oraz parametrów skrawania.
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.

Czego oczekujemy:

Oczekujemy od Ciebie przede wszystkim zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności. Dużym atutem będzie wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy w podobnej firmie. Ważna jest dla nas wewnętrzna motywacja naszych pracowników, którzy chcą pracować na sukces swój i całego zespołu. Umiejętności czytania rysunku technicznego, zaangażowania oraz doświadczenia w obsłudze i programowaniu maszyn CNC.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy detalach jednostkowych i narzędziowych.
  • Przyuczenie

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest SACHER z siedzibą w Bolesławcu przy ul. Ekonomicznej 6. Twoje dane zawarte w CV będziemy przetwarzać wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 221 ust. 1 kodeksu pracy. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również w procesie przyszłych rekrutacji, do 24 miesięcy od momentu przekazania danych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: iod@sacher-cnc.com.

Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do organu nadzorczego z siedzibą przy ul. Stawki 2 w Warszawie. Twoje dane możemy udostępniać tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę, lub podmiotom uprawnionym, o ile zaistnieje taka konieczność. Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.